مجموعه کتابهای علوم غریبه علامه محمود دهدار

فروش مجموعه کتابهای بینظیر و کمیاب علامه محمود دهدار

مجموعه ای بینظیر و کمیاب از کتابهای اصلی استاد و دانشمند بزرگ محمود دهدار

کتابهای علامه دهدار – دانلود کتاب مفاتیح المقالیق محمود دهدار – مفاتیح المغالیق pdf – شرح کنوزالاسما – جواهر الاسرار – دانلود رایگان مفاتیح المغالیق – دانلود مفاتیح المغالیق – زبده الالواح محمود دهدار – محمود دهدار عیانی

مجموعه ای بی نظیر و کامل از استاد بزرگ علامه محمود دهدار که عمادالدین محمود بن محمد بن احمد عیانی معروف به محمود دهدار عیانی در خفر از توابع جهرم می‌زیسته است. وی بیشتر عمر خویش را در عهد شاه طهماسب صفویگذرانده و در حافظیه شیراز مدفون گشته است.

%d8%af%d9%87%d8%af%d8%a7%d8%b1

محمود دهدار در جفر و علوم غریبه، همچون رمل و کیمیا و طلسمات دستی توانا داشته و تالیفاتی نیز در این زمینه از خود به یادگار گذاشته است.

لیست کتابهای علامه محمود دهدار :

کتاب ثلاثه الرسائل (۵۸ صفحه)
کتاب جفر دهدار (۴۲ صفحه)
کتاب جواهر الاسرار جفر جامع (۲۰۲ صفحه)
کتاب مجموعه طلسم اسکندر ذولقرنین (۱۱۷ صفحه)
کتاب جفر و اسم اعظم (۱۴۰ صفحه)
کتاب مفاتیح المغالیق (۴۷۳ صفحه)

مقدمه در بیان رموز نقطه و حروف و سر تطبیقات آن با قواعد عددی. فصل اول در قاعده کتاب جفر جامع و ضابط تقسیم آن. فصل دویم در طریق کتاب خامسه شمسی. فصل سیم در شرح خامسه قمری. فصل چهارم در کیفیت استخراج اسماء. فصل پنجم در شرح و فواید لوحی که مشهور بخاتم سلیمان است. فصل ششم در قواعد دعوت اسماءالله. فصل هفتم در ذکر قواعد دعوت فاتحه الکتاب. فصل هشتم در قواعد الواح تکسیری وعددی. فصل نهم در قسمت حروف بر منازل قمر. فصل دهم درکیفیت اعداد واقلام طلسمات. فصل یازدهم در ذکر دعوت وزراء اربعه. فصل دوازدهم دراختیارات اعمال. خاتمه در فواید متفرقه.

کتاب زبده الالواح علامه دهدار (۳۳ صفحه)
در جفر و تکسیر و رمل و اختربینی و حروف مقطعه قرآن کریم و فواید برخی از آیات، در یک مقدمه و پنج فصل و یک فاتحه. در مقدمه گوید که در این علوم سالها زحمت کشیده است. بنا به اعتقاد او، حروف و مقطعات قرآنی نقش بزرگی در علم جفر دارد و چنان‌که کسی به آنها آشنایی داشته باشد، بر فواید بسیاری واقف می‌شود.

مفاتیح المغالیق علامه دهدار و کتاب های حرز الامان و لوح مراد و شمس المعارف الکبری و چند کتاب دیگر (۲۴۸ صفحه)

تمام کتاب ها نسخه اصل و به صورت خطی هستند و فرمت فایلها پی دی اف میباشد .

کتاب ها بر روی گوشی و کامپیوتر قابل خواندن هستند

قیمت این مجموعه بینظیر با تخفیف ویژه فقط ۱۰ هزار تومان میباشد

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0