no-img
فروشگاه اینترنتی کتاب هاروت و ماروت

کتاب بادهای مخالف (گفت و شنود کارلس کاستاندا و بابا موکتاناندا) - مرجع دانلود کتب نایاب


فروشگاه اینترنتی کتاب هاروت و ماروت
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
کتاب بادهای مخالف
امتیاز 5.00 ( 1 رای ) کتاب بادهای مخالف">
pdf
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۷
1.1 مگابایت
1000 تومان
0 فروش
1000 تومان – خرید

کتاب بادهای مخالف


کتاب بادهای مخالف

کتاب بادهای مخالف

کتاب بادهای مخالف

درباره کتاب:

مؤلفان: کارلوس کاستاندا، سوامی موکتاناندا
ناشر: فانوس خیال
مترجمان: محمدرضا چنگیز، فرهنگ زاجفروشها
موضوع: سرخپوستان یاکی – دین و اساطیر، یوگا، عرفان سرخپوستی
زبان: فارسی
سال چاپ: ۱۳۸۵
تعداد جلد: ۱
تعداد صفحات: ۷۲

توضیحات کتاب:

این کتابچه مشتمل است بر گفت و گوی بین “سوامی موکتاناندا” (نماینده‌ی سنت یوگا در قرن بیستم) و “کارلوس کاستاندا” (عارف هندی و نویسنده‌ی کتاب‌هایی درباره‌ی آموزش‌های دن‌خوان، شمن و ساحری یاکی) که با دیباچه‌ای در خصوص تاریخچه‌ و خاستگاه یوگا، یوگای پیش کلاسیک، کلاسیک، پس کلاسیک و امروزی، و شمنیزم به چاپ رسیده است.

درباره نویسنده:

کارلوس کاستاندا داخل دانشکده ملی هنرهای زیبا در لیما در رشته های مجسمه سازی و نقاشی درس خوانده است و در این فکر بوده که مجسمه ساز شود ولی به اعترافات خود اصلا خلاقیت و قدرت تخیل لازم را برای این کار نداشته است. کارلوس در هزار و نهصد و پنجاه و یک به آمریکا سفر نموده و چهارسال بعد در دانشگاه لوس آنجلس با هدف تحصیل در رشته روانشناسی اسم نوشته است. عاقبت در هزار و نهصد و پنجاه و نه اعتقادات خویش را تغییر نمود و در رشته مردمشناسی به درس خواندن ادامه داد. در سال هزار و نهصد و نود و چهار کاستاندا به معرفی کردن برخی از حرکات بدنی تحت عنوان تنسگریتی پرداخت.

کاستاندا در سال ۱۹۷۳ از انظار عمومی خارج شد تا بیش‌تر بر رشد درونی خود کار کند. او در یک خانه بزرگ با سه زن که به هم‌سفران آگاهی موسوم بودند زندگی می‌کرد. آن‌ها کسانی بودند که آماده قطع روابط خود با خانواده و حتی تغییر نام بودند. کاستاندا مؤسسه کلییر گرین را تأسیس کرد. این مؤسسه مروج تنسگریتی بود؛ که یک رویه سنتی در تولتک و دربردارنده تمرین‌های قدرتمند معنوی است.

دوازده کتاب وی که به ۱۷ زبان ترجمه گردیده و ۸ میلیون نسخه فروش داشته‌اند که جنجال و توجه فراوانی در میان علاقه‌مندان به فلسفه و مردم شناسی برانگیخت.دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس