no-img
فروشگاه اینترنتی کتاب هاروت و ماروت

کتاب قانون جذب و شیوه های کاربرد آن در زندگی - هاروت و ماروت


فروشگاه اینترنتی کتاب هاروت و ماروت
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
کتاب قانون جذب و شیوه های کاربرد آن در زندگی
امتیاز 5.00 ( 1 رای ) کتاب قانون جذب و شیوه های کاربرد آن در زندگی">
pdf
دی ۱۰, ۱۳۹۷
3.78 مگابایت
0 تومان
1 فروش
رایگان – خرید

کتاب قانون جذب و شیوه های کاربرد آن در زندگی


کتاب قانون جذب

کتاب قانون جذب

کتاب قانون جذب

مشخصات کتاب:

  • عنوان: کتاب قانون جذب و شیوه های کاربرد آن در زندگی
  • نویسنده: حسین وهابی
  • موضوع: روانشناسی
  • سال انتشار: ۱۳۹۶
  • تعداد صفحات: ۱۳۸
  • زبان: فارسی
  • فرمت فایل: PDF

معرفی کتاب قانون جذب و شیوه های کاربرد آن در زندگی:

کتاب راز نوشته راندا برن پرفروشترین کتاب دنیا است که هزاران شخص در دنیا با این کتاب استثنایی به موفقیتهای باورنکردنی رسیده اند. ولی در‌این کتاب به قانون استفاده شده در کتاب راز و راه‌های کاربرد آن در زندگی آدم پرداخته شده‌است که قادر است برای طرف داران به کتاب راز و قانون جذب اثر گذار و جذاب باشد.

این اثر در رابطه یکی‌از بزرگ ترین قانون های کائنات یعنی قانون جذب است. ولی می دانم کتابھای متعددی دراین باره وجود دارد، البته زمانی فھمیدم این مطالب خیلی معمولی این قانون و کاربردش را در زندگی بیان می کند، تصمیم گرفتم آن مطالب را بصورت یک کتاب گرد آورم.

این اثر، براساس گفته ھای دکتر فرامرز کوثری است دربارۀ قانون جذب.

کتاب قانون جذب و شیوه‌های کاربرد آن در زندگی اثر حسین وهابی، ارشاد و راهنمایی برای یافتن مسیر صحیح زندگیست. این اثر به شما یاری میکند تا با آشنایی قانون جذب و استفاده درست آن، به خواسته‌های خود در زندگی‌تان برسید.

قانون جذب قانونی جهانی است که مدام موجود است. به زبان معمولی، این قانون یعنی اینکه هرچیزی شبیه خود را جذب میکند. قانون جذب میگوید که انرژی اندیشه و انرژی‌ای که هرکس منتشرمی‌نماید، انرژی شبیه خود را جذب می‌نماید.

در نتیجه، ما براساس افکار و انرژی‌ای که منتشر میکنیم هرچیزی را در همان سطح به زندگی‌مان جذب میکنیم. به زبان ساده‌تر، ما به هرچیزی که آگاهانه اعتنا داشته باشیم، آن را به زندگی‌مان جذب می کنیم. قانون جذب در فلسفهٔ تفکر نوین، باوری است که طبق آن با تمرکز بر افکار منفی یا این که مثبت، مردمان میتوانند تجربه‌های مثبت یا این که منفی را به زندگی خود وارد آورند و آن را تجربه نمایند.

این اعتقاد و باور مبتنی بر ایده‌ای است که مردمان و افکارشان هر دو از «انرژی خالص» ساخته شده‌اند و از طریق مراحل «انرژی‌های همانند، همدیگر را جذب می‌کنند» فرد می تواند سلامت، رفاه و ارتباط های فردی خود را ارتقاء بخشد. علاقه مندان پارادایم ذهن – قدرت عموماً تکنیک‌های تجدید شناختی را با تاییدها و تجسم خلاقانه ادغام می نمایند تا افکار «منفی» و خود تخریب‌گر را محدود سازند و افکار «مثبت» و سازگارانه را جایگزین آن کنند.موضوعات :

دیدگاه ها


یک پاسخ به “کتاب قانون جذب و شیوه های کاربرد آن در زندگی

  1. محمد رضا گفت:

    این قانون جالبترین قانون دنیا ست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس