no-img
فروشگاه اینترنتی کتاب هاروت و ماروت

کتاب چرخ زمان اثر کارلوس کاستاندا - مرجع دانلود کتاب های نایاب هاروت و ماروت


فروشگاه اینترنتی کتاب هاروت و ماروت
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
کتاب چرخ زمان
امتیاز 5.00 ( 1 رای ) کتاب چرخ زمان">
pdf
آذر ۴, ۱۳۹۷
3 مگابایت
0 تومان
0 فروش
رایگان – خرید

کتاب چرخ زمان


کتاب چرخ زمان

کتاب چرخ زمان

کتاب چرخ زمان

درباره کتاب:

  • نام کتاب: چ‍رخ‌ زم‍ان‌: دش‍م‍ن‍ان‌ م‍ک‍زی‍ک‌ ک‍ه‍ن‌، اف‍ک‍ار آن‍ان‌ درب‍اره‌ زن‍دگ‍ی‌، م‍رگ‌ و ج‍ه‍ان‌
  • نویسنده: کارلوس کاستاندا
  • مترجم: مهران کندری
  • ناشر: میترا
  • فرمت فایل: PDF
  • حجم فایل: ۳ مگابایت
  • منبع: مرجع دانلود کتاب های نایاب هاروت و ماروت

توضیحات کتاب:

ارلُس سزار سالوادُر آرانا کاستانیِدا (به اسپانیایی: Carlos César Salvador Arana Castañeda) (زاده ۲۵ دسامبر ۱۹۲۵ پرو – درگذشته ۲۷ آوریل ۱۹۹۸) نویسنده پرطرفدار آمریکایی کتاب‌های شمن‌باوری بود. دوازده کتاب وی که به ۱۷ زبان ترجمه گردیده و ۸ میلیون نسخه فروش داشته‌اند که جنجال و توجه فراوانی در میان علاقه‌مندان بهفلسفه و مردم شناسی برانگیخت.

وی در بخش اول این کتب تجربیات خود را در ملاقات با فردی بنام دون خوان بازگو می‌کند. دون خوآن یک سرخ‌پوست مسن جنوبی است که در زمینه تصوف از نوع سرخ‌پوستی به مقام استادی دست پیدا کرده‌است. تجربیات کاستانیِدا مشتمل بر اتفاقاتی است که خود آن‌ها را واقعیات غیرعادی می‌نامد.

بخش دوم کتاب او شامل جمع‌بندی و تحلیل او از این وقایع است. کاستانیِدا یک محقق مردم‌شناس است و در ابتدای کار مانند بسیاری از انسانهای عادی که وقایع متافیزیکی را تجربه نکرده‌اند، در زمان مواجه شدن با این وقایع دچار نوعی حالات سردرگمی و در عین حال اعتماد می‌گردد. سوالات و پاسخ‌های ردوبدل شده بین او و دون خوآن موید این حالات می‌باشد. او پس از سه سال تعلیم درمی‌یابد وقایعی که در زمان خلسه بر او می‌گذرد ریشه‌ای خارج از ذهن او دارد. کاستانیِدا پس از حدود پنج سال تعلیم در رویارویی با واپسین تجربه خود در این زمینه دچار ترس و وحشتی حاد می‌گردد. ترس کاستانیِدا از رویارویی با این رویداد او را از ادامه طی مسیر به سوی جایگاهی که دون خوآن آن را جایگاه مرد دانا می‌نامد بازمی‌دارد. او خود علت سر باززدن از ادامه آموزه‌ها را ترس از شکست عنوان می‌کند.دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس