no-img
فروشگاه اینترنتی کتاب هاروت و ماروت

کتاب چشمان ابوالهول - مرجع دانلود کتاب های نایاب و کمیاب هاروت و ماروت


فروشگاه اینترنتی کتاب هاروت و ماروت
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
کتاب چشمان ابوالهول
امتیاز 5.00 ( 1 رای ) کتاب چشمان ابوالهول">
pdf
مرداد ۳۰, ۱۳۹۷
۱٫۵۳ مگابایت
0 تومان
0 فروش
رایگان – خرید

کتاب چشمان ابوالهول


کتاب چشمان ابوالهول

کتاب چشمان ابوالهول

کتاب چشمان ابوالهول

درباره کتاب:

نام کتاب: چشمان ابوالهول

نویسنده: اریک فون دانیکن

مترجم: جواد سید اشرف

انتشارات: آویژه

سال نشر: ۱۳۷۵

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۲۴۳ صفحه

فرمت: PDF

معرفی کتاب:

در کتاب چشمان ابوالهول ، اریک فون دانیکن از چگونگی پندار مردم مصر باستان در جهت ایجاد مجسمه های غیرطبیعی مثل ابوالهول سخن به میان می آورد. او اسرار صحرای گرم و سوزان و شنزار مصر را همراه مستندات تاریخی می شکافد و با توسل به اساطیر و کتب عهد عتیق و نشانه های امروزی همچون مسافران فضایی و … سعی در کشف اسرار مصر دارد.

او از گورهای مقدس و اجساد مومیایی شده آپیس و فراعنه نمونه هایی ذکر می کند که تنها با خواندن مطالب پی به عظمت و عمق ماجرا خواهید برد.

اریک فون دانیکن با تحمل رنج سفرهای بس طولانی، به جهان های ناشناخته ای راه یافت که در تاریخ علوم و بخصوص باستان شناسی تحولی بوجود آورد. در کتاب ارابه خدایان سخنان او به خیال بیشتر شبیه است تا حقیقت و بطور اصولی، کار او متکی به باستان شناسی است. اما جهان علوم در سایر کشورهای جهان برداشت و خط تازه ای در تحقیقات و نظرات او در زمینه تاریخ بسیار دور بشر و احتمال سفرهای موجودات بسیار باشعورتر از ما به کره زمینیافت. دانیکن بطور صریح ابراز میکند که: “نوشتن چنین مطالبی نیاز به تهور و شهامت دارد. زیرا این فرضیات با آنچه باستان شناسی تاکنون اظهار داشته سخت تضاد دارد.”

این از ویژگیهای ارایه هر فرضیه نوینی است. هر حرکت تازه ای در عرصه هر رشته از علوم، این دشواری را به دنبال دارد که محقق و دانشمند، در معرض لعنت های علمی عالمان است. عده ای راه تمسخر می پویند و گروهی آن را اراجیفی رها شده از مغزِ معلول نویسنده اش می دانند. اریک فون دانیکن معتقد است که گذشته ما چیزی غیر معمول و ناشناخته است. این گذشته به هزاران میلیون سال ابهام می رسد و اینچنین روزنه ای به جواب ابهامات خود می گشاید: «ما در گذشته با سفینه ها و سفینه نشین های سایر کرات آسمانی همکاری و مبادلات علمی و عملی داشته ایم.»

اطلاعات کتاب:

کتاب چشمان ابوالهول ترجمه ای است از کتاب Die Augen der Sphinx (به فارسی: چشمان ابوالهول) نوشته اریک فون دانیکن که نخستین بار در سال ۱۹۸۹ و به زبان آلمانی منتشر شد. این کتاب در سال ۱۹۹۶ و با عنوان The Eyes of Sphinx (به فارسی: چشمان ابوالهول) به انگلیسی ترجمه و توسط انتشارات Berkley در نیویورک منتشر شد.

 دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس