no-img
فروشگاه اینترنتی کتاب هاروت و ماروت

کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان - هاروت و ماروت


فروشگاه اینترنتی کتاب هاروت و ماروت
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان
zip
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶
7000 تومان
5 فروش
7000 تومان – خرید

کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان


%da%a9%d9%84%db%8c%d8%af_%da%af%d9%85%d8%b4%d8%af%d9%87_%d8%ad%d8%b6%d8%b1%d8%aa_%d8%b3%d9%84%db%8c%d9%85%d8%a7%d9%86_%d8%a2%d9%84%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%b1_%da%a9%d8%b1%d8%a7%d9%88%d9%84%db%8c_%d8%ad

همانطور که می دانید حضرت سلیمان پیامبر شیاطین را به خدمت گرفته بود (بر طبق آیات قرآن) تعدادی را نیز به قل و زنجیر کشیده بود زیرا آزاد بودنشان برای انسانها مضر بود. بعد از مرگ ایشان کاهنان یهودی آن ۷۲ شیطان پلید را آزاد کرده و مدعی شدند که حضرت سلیمان با استفاده از این ۷۲ شیطان کارهای خود را انجام می داده است .در صورتیکه این سخن دروغی بیش نبوده است.

کلید سلیمان به دو کتاب تقسیم می‌شود. این کتاب روش احضار انواع ارواح را برای رسیدن به هدف خاصی توضیح می‌دهد و دارای تصاویری از مراتب هر “آزمایش” و یا “عملیات سحر” است. بر خلاف بیشتر کتابهای مشابه کلید سلیمان در مورد امضای هر یک از ۷۲ دیو سلیمان صحبت نمی‌کند. همانند بیشتر کتابهای مشابه تمامی عملیات سحر به همراه خواندن نام خداست. قبل از انجام هرگونه عملیات (“آزمایش”) فرد آزمایشگر باید خود را از هر گونه گناه پاک کند تا دارای حفاظت خداوند باشد. بعضی از آزمایشها نیازمند مقدمات بسیار زیادی است. بسیاری از طلسمهای از حروف ترانسیتوس فلوی که در علوم خفیه استفاده می‌شود استفاده می‌کنند.

بر اساس افسانه‌ها سلیمان این کتاب را برای پسر خود رهوبوام نوشت و به او دستور داد که بعد از مرگش این کتاب را مخفی کند. بعد از سالها این کتاب توسط یک گروه از فلاسفه بابل در زمانی که مقبره سلیمان را ترمیم می‌کردند پیدا شد. هیچکدام موفق به فهم محتویات کتاب نشدند تا زمانی که یکی از آنها به نام لوهه گرویس پیشنهاد کرد که آنها باید از خداوند کمک بگیرند. یک فرشته از جانب خداوند پدیدار شد و از او قول گرفت که این کتاب را از دست افراد نااهل دور نگهدارد و بعد از آن به او یاد داد که چگونه کتاب را بخواند. لوهه گرویس سپس بر روی کتاب طلسمی قرار داد تا افراد نااهل و آنان که از خدا نمی‌ترسند نتوانند از کتاب استفاده کنند.

در جلد اول کتاب طلسمها و نفرینها برای احضار ارواح و اجنه نوشته شدست و روش مجبور کردن آنها به عمل به دستور احضار کننده آورده شده است. همچنین این جلد توضیح می‌دهد که فرد می‌تواند چگونه اشیاء گمشده را پیدا کند نامریی شود عشق به دست‌آورد و مشابه آن.

جلد دوم حاوی کارهایی است که جنگیر (آزمایشگر) باید انجام دهد و چگونه لباس بپوشد و چگونه اشیاء مختلف مورد استفاده در آزمایش را بسازد و چگونه حیوانات را برای ارواح مختلف قربانی کند.

اسامی و ویژگیهای شیاطینی که حضرت سلیمان آنها را به بند کشید (۱)

حضرت سلیمان حدود ۹۰ تا از قدرتمند ترین شیاطین رو به بند کشیده بود . از کتاب کلیدهای گمشده سلیمان ترجمه کردم تا همه اونایی که در جستجوی ناشناخته ها هستند بتونن استفاده کنند . البته الان فقط ده تاشو نوشتم تا بعد…!

جوشیون :
شیطانی قدرتمند و قوی . همه چیز را درباره گذشته و حال و آینده می داند. معانی را بخوبی می داند. معمولا پاسخ دهنده ای توانا به سوالات بشر است.عطا ، افتخار و عزت و دوستی برایش هیچ ارزشی ندارد. بیش از ۴۰ سپاه از شیاطین تحت فرمان او هستند.
سیتری :
دوازدهمین شیطانی که حضرت سلیمان او را به بند کشید.شاهزاده ای بزرگ که سر پلنگ و تنه گاو به همراه بال دارد. اما پس از طرد شدن گاها بشکل بشر و بسیار زیبا مقابل انسان ظاهر می شود. حتی گاهی وقتها بصورت زن برهنه و زیبا ظاهر می شود. این همان شیطانی است که عشق بسیار شدید را بین زن و مرد ایجاد می کند. ۶۰ سپاه از شیاطین تحت فرمان او هستند. بلد یا بیلد :
سیزدهمیم جن(شیطانی ) که حضرت سلیمان او را به بند کشید . سیمایی بس مهیب دارد. معمولا اورا سوار بر اسبی رنگ پریده با آلات موسیقی در دستانش می بینند . در اولین ملاقاتش با انسان ها معمولا خود را بسیار خشمگین نشان می دهد. مواجه با او به شجاعت خیلی زیادی نیاز دارد. بیشتر در نواحی جنوب و شرق دیده می شود . اگر در تعامل با او ساحری نا توان باشد بیلد او را نابود خواهد کرد. ساحرانی که با این شیطان بیعت کرده اند معمولا حلقه ای از جنس نقره بر دست چپشان به نشان بیعت در دست دارند. این شیطان مهارت خاصی در ایجاد عشق میان زنان و مردان دارد. ۸۵ سپاه از شیاطین تحت فرمان او خدمت می کنند.
لرایخا :
چهاردهمین جنی( شیطانی ) که حضرت سلیمان او را به بند کشید . شیطانی است بسیار قدرتمند . او معمولا خود را بصورت تیر اندازی که لباسی سبز رنگ به تن دارد نشان می دهد. ساحران از او درباره نتیجه جنگها و مسابقات در سرتاسر دنیا سوال می کنند ( او همه را می داند).۳۰ سپاه از شیاطین تحت فرمان او خدمت می کنند
الیگوس:
پانزدهمین جن (شیطانی ) که حضرت سلیمان او را به بند کشید. شیطانی بسیار قدرتمند که خودش را بصورت سربازی که پرچم در دست دارد نشان می دهد و گاهی وقتها بصورت مار ظاهر می شود.او از مطالب پنهانی خبر دارد . بخصوص آنکه عاقبت و سرنوشت سربازان در میدان نبرد را می داند.۶۰ سپاه از شیاطین تحت فرمان او هستند.
زپار :
شانزدهمین جنی (شیطان) که حضرت سلیمان اورا به بند کشید . در مقابل انسان معمولا بصورت سربازی با لباس و زره بر تن ظاهر می شود . او او عامل اصلی است که باعث می شود زنان بطور ناگهانی عاشق مردی شوند.البته تخصص خاصی در بدبخت کردن و بی ثمر کردن آن عشق نیز دارد. این شیطان ۲۶ سپاه از شیاطین رده پایین را رهبری می کند .
بوتیس :
هفدهمین جن (شیطان) که حضرت سلیمان او را به بند کشید . او به انسانهای خائن و زشت خو و بد نهاد کمک می کند تا امیالشان را عملی کنند . گاهی وقتها در مقابل انسان بصورت انسانی که شمشیری نورانی در دست دارد ظاهر می شود. همه چیز را درباره گذشته می داند.
بادین :
هجدهمین جن (شیطان) که حضرت سلیمان اورا به بند کشید . ظاهرش مردی قوی هیکل با دم مار که نشسته بر اسبی رنگ پریده . او خواص گیاهان را بخوبی می داندو سنگ های گرانبها و با ارزش را بخوبی می شناسد. این شیطان استاد نقل و انتقال است . بطور ناگهانی می تواند یک انسان را از کشوری به کشور دیگر منتقل کند. بیش از ۳۰ سپاه از شیاطین در اختیار و فرمان او هستند .
سالوس :
نوزدهمین شیطانی ( جن ) که حضرت سلیمان او را به بند کشید . او بسیار شجاع بوده و همیشه او را به شکل سربازی سوار بر تمساح با تاجی بر سر می بینند.او تبحری خاص در ایجاد عشق میان زنان و مردان دارد . ۳۰ سپاه از شیاطین تحت فرمان او هستند.
پورسون :
بیستمین جن (شیطانی) که حضرت سلیمان او را به بند کشید . او خوش منظر بوده و بصورت مردی با چهره شیر ظاهر می شود.گاهی وقتها بصورت آدمی خائن و بدنهاد که سوار بر خرس است ظاهر می شود.قبل از امدنش صدایی مانند صدای ترامپت شنیده می شود.او از همه امور پنهانی باخبر است و می تواند گنجینه ها را پیدا کند.و همه چیز را درباره گذشته و حال می داند. او می تواند بدن انسان را گرفته و او را به پرواز در آورد. تسلط او به امور زمینی واقعا کم نظیر است. این شیطان در برخی امور الهی نیز اطلاعات دارد. ۲۲ سپاه از شیاطین تحت فرمان او هستند .

نوع : pdf

نوع نگارش : فارسی

تعداد صفحات : ۸۹

تعداد جلد : ۲برچسب‌ها :

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس