کتاب ۱۰ ترفند ایجاد کسب و کار اینترنتی موفق

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
نوع فایل
حجم فایل
نویسنده
تاریخ انتشار
4 فوریه 2017
تعداد بازدید
783 بازدید
رایگان
  دانلود رایگان

این کتاب درباره ۱۰ ترفند برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق می باشد، در این کتاب ترفندهایی به شما خواهم گفت که می تواند در راه اندازی و ایجاد یک کسب و کار اینترنتی موفق بسیار تاثیر گذار باشد و اگر به آنها توجه کنید می تواند در میزان اعتبار سایت و همچنین افزایش فروش شما تاثیر داشته باشد.

به دقت تمام ترفند ها را بخوانید و اجرا کنید، اگر تمام این نکات به دقت اجرا شود می تواند آینده کسب و کار اینترنتی شما را دگرگون نماید و همچنین شالوده آن را بسیار استوار سازد، اگر یک کسب و کار اینترنتی شالوده و پایه درستی داشته باشد در آینده دچار مشکلاتی که گریبانگیر بسیاری از کسب و کار های اینترنتی می باشد نشوید، همین حالا می توانید این کتاب را دانلود کنید.

 

دانلود کتاب ۱۰ ترفند ایجاد کسب و کار اینترنتی موفق

راه اندازی کسب و کار اینترنتی درست مانند راه اندازی یک کسب و کار سنتی و فیزیکی می باشد، هر دو نیاز به یک سری زیرساخت خواهند داشت و همچنین باید یک شناخت نسبی نسبت به بازار هدف خود داشته باشند، این عوامل باعث خواهد شد تا توسط مشتریان بالقوه بهتر دیده شوند و در نتیجه فروش خوبی را تجربه کنند.

 

همچنین شما باید با نکاتی که باعث میشود مشتری بالقوه از خریدن خود منصرف شود آشنا شوید، این عوامل را از کسب و کار خود دور سازید، تجربه خوبی برای کاربران و مشتریان خود ایجاد کنید تا آنها نیز در مقابل به شما پاسخ مناسبی دهند.

 

اگر در ابتدای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودتان با این نکات و ترفند ها آشنا شوید در آینده با مشکلاتی که گریبانگیر بسیاری از کسب و کارهای دیگر است دست و پنجه نرم نخواهید کرد و اگر در آینده بخواهید با این مشکلات درگیر شوید مجبور خواهید شد هزینه سنگینی را بپردازید، زیرا تغییر زیرساخت های غلط بسیار سخت تر از ایجاد یک زیر ساخت صحیح می باشد.

 

اگر شما تمایل دارید با ترفندهای بیشتر و همچنین شیوه راه اندازی کسب و کار اینترنتی آشنا شوید می توانید محصول فوت و فن کسب و کار اینترنتی را تهیه بفرمایید، تا با ترفندهای بیشتر و همچنین نحوه راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی ایده آل و موفق به صورت کاملا عملی آشنا شوید.

نوع : pdf

نوع نگارش : فارسی

تعداد صفحات : ۱۱

تعداد جلد : ۱

 

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.